whatsapp iletişim hattı Whatsapp Destek    

Hakkımızda Misyon ve Vizyon


hakkimizda

1956 yılında, Turhan Göksel tarafından Türkiye'de daha plastik sektörü yokken, bakalit kapak imalatıyla üretim hayatına başlamıştır. El presleri ile tapaları, zaman içerisinde cam ambalajların yerini plastik ambalajların almasıyla italyan Negri Bossi ve alman Battenfeld şişirme makinaları ile plastik şişe imalatına devam etmiştir. Plastik çeşitlerinin artması ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte, kozmetik sektörüne ağırlık verip kozmetik krem kavanozları, taş pudra ve allık kutuları, parfüm kapakları gibi kaliteli ürün ambalajlarıyla üretimini genişletmiştir.

1977 yılında, oğlu Naili Uğur Göksel'in de firma bünyesine katılımıyla, enjeksiyon ve serigrafi makinaları alınarak "Tek fabrikadan komple ürün" çıkarılması hedeflenmiştir.

2005 yılında da 3. nesil olarak firmaya katılan ve şu anda Genel Müdür olarak kariyerine devam eden T. Oğuzhan Göksel de enjeksiyon, şişirme, serigrafi ve tampon baskı bölümlerinin yanına ek olarak, hammadde ithalatı ve alımı satımını bünyesine ekleyerek yeni bir atılım yapmıştır.

2012 yılında firmaya dahil olan Atahan Göksel ve Murat Akdoğan, Şule Plastik firmasının "Aile" şirketi olarak güçlenmesini, yurtiçi ve yurtdışı faaliyetlerini artırmasını, piyasadaki yerini sağlamlaştırmasını sağlamıştır.
Avrupa ile özel ilişkiler kurulmuş, kurulan sağlam bağlantılar ve distribütörlük anlaşmaları sayesinde plastik şişenin yanında, plastik kapak ve aksesuar ithalat ve satışı da başlamıştır.

Günümüzde, tıbbi ilaç ambalajları, deterjan ambalajları, şampuan ambalajları, kozmetik, kimyevi madde ve gıda ambalajları üretilmektedir.